WEBOVÁ PORADNA - PROSTOR PRO VAŠE DOTAZY

Spotřebitelská a finanční problematika

Webová poradna je součástí projektu "Bezplatné spotřebitelské poradenství..." a slouží pouze jako doplněk běžných poradenských služeb Bezplatné právní poradny. V rámci tohoto dílčího projektu poskytují bezplatné poradny v Českém Krumlově, Kaplici, Větřní, Vyšším Brodě, Trhových Svinech, Nových Hradech, Prachaticích a Vimperku poradenství v oblasti spotřebitelské a finanční. Kontakty, provozní doby a více informací o službách poraden najdete zde. Informace o projektu "Bezplatné spotřebitelské poradenství" pak zde.

Nechcete-li nás kontaktovat přímo, rádi vám zodpovíme (i anonymní) dotazy ke spotřebitelské a finanční problematice i prostřednictvím webové poradny.

Stačí, když nám svůj dotaz odešlete prostřednictvím formuláře, který najdete níže.
Odpověď na váš dotaz/y se pokusíme zveřejnit nejpozději do 7 dnů v sekci "Odpovědi".
Webová poradna dlouhodobě slouží pouze jako doplněk k běžným službám poradny, od roku 2012 je určena výhradně pro DOTAZY Z OBLASTI SPOTŘEBITELSKÉ A FINANČNÍ.

Primárně je web poradna zaměřena na spotřebitelství, zodpovídáme ale i dotazy související s finanční problematikou. Najdete zde i přehled starších odpovědí na dotazy z další agendy poradny (pracovní, občanské, rodinné právo, sociální systém, bytová problematiky ad.) – viz sekce "Odpovědi" v levém menu poradny dle jednotlivých témat. Najít vyžadovanou odpověď vám může ulehčit „vyhledávač".


Text Vašeho dotazu:


Kalendář akcí ICOSu:
Říjen 2019
  4  5  6 
 12  13 
 18  19  20 
 25  26  27 
   
Kontakty ICOSu
ICOS Český Krumlov, o.p.s.
ulice 5. května 251
381 01 Český Krumlov
telefon: 380 712 202
e-mail: icos@krumlov.cz
Podporují nás:

© 2001, 2015 ICOS Český Krumlov - all rights reserved.
Realizoval: WA.cz